Zakup licencji na oprogramowanie AnoMail v9.95

AnoMail Sklep
jednorazowa opłata licencyjna
Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta
(32) 44 16 0 14 oraz (22) 203 56 66
opłata jak za połączenie z numerem stacjonarnym

Bezpieczne płatności online

Start | Warunki licencji | Regulamin i polityka prywatności | Jak dokonać płatności?  | Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak płacić za licencje na program AnoMail 2013

PO WYKONANIU PŁATNOŚCI AUTOMAT OD RAZU WYSYŁA DANE DO POBRANIA PROGRAMU

 
Prosimy o uzupełnienie danych, które są niezbędne do wystawienia licencji na oprogramowanie AnoMail. Od razu po dokonaniu płatności na podany przez Państwa adres e-mail otrzymacie dane niezbędne do pobrania programu. Po zalogowaniu w naszym serwisie będzie można uzupełnić dane do faktury VAT, która stanowi potwierdzenie zakupu licencji. Ewentualnie można zamówić program na podstawie faktury pro forma lub wybierając na końcu formę płatności: PayU - Płacę później.

Uwaga! W celu dokonania płatności należy włączyć obsługę JavaScript lub przejść do formularza zamówienia www.anomail.pl/zamowienie.php

1. Na kogo zarejestrować oprogramowanie: np. Firma XYZ
Nazwa pojawi się na pasku tytułowym oraz w oknie Informacje o programie. Dlatego wpisz nazwę firmy lub swoje imię i nazwisko: Nazwa właściciela licencji:
*
To będzie Państwa identyfikator (tzn. login)
w naszym systemie i nie będzie można go zmienić. Na ten adres otrzymacie Państwo dane niezbędne do pobrania programu
  E-mail do rejestracji programu:
*
 Wybierz opcję licencji na oprogramowanie AnoMail 2024:
Wybierz wariant licencji. Licencja przypisana jest do komputera dlatego zwróć uwagę na ilu komputerach program ma być użytkowany.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Infolinia telefoniczna: (32) 441-60 14
e-mail: zamowienia@anomail.pl
  Wybierz opcję licencji:
*

Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT
ale dotyczą sprzedaży licencji tylko na terytorium Polski
 
Zobacz: Porównanie wariantów licencji
3. Osoba zamawiająca licencję na oprogramowanie AnoMail
Wprowadź imię i nazwisko osoby kontaktowej w Twoje firmie lub dane osoby składającej zamówienie. W przypadku płatności kartą płatniczą muszą to być dane właściciela karty kredytowej   Imię:
*
Nazwisko:

*
Wprowadź uwagi do zamówienia np. telefon kontaktowy lub dodatkowy adres e-mail. Dane do FV będzie można podać przy pierwszym zalogowaniu się do serwisu AnoMail.pl   Dodatkowe uwagi do zamówienia:
 Zabezpieczenie przed robotami wypełniającymi formularze:
Udowodnij, że jesteś człowiekiem a nie komputerem i przepisz z obrazka tylko cyfry w kolorze czerwonym pomijając literki  
Przepisz tylko czerwone cyfry:
8s2m9d3b

* - Pola zaznaczone w kolorze czerwonym są wymagane. Dopiero w kroku następnym po akceptacji regulaminu zakupów czyli po zapoznaniu się z prawami Konsumenta przystąpimy do realizacji Państwa zamówienia. Na tym etapie żadne dane nie są zbierane ani zapisywane w naszym systemie

   NAJCZĘSTSZE PYTANIA DOT. KUPNA LICENCJI ONLINE - PŁATNOŚĆ KARTA KREDYTOWĄ LUB PRZELEWEM
  • Bezpieczeństwo płatności zapewnia PayUW jaki sposób oraz kiedy otrzymam program? Natychmiast po dokonaniu wpłaty (w praktyce do kilku minut) na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymacie Państwo login oraz hasło niezbędne do pobrania programu. Program pobiera się z naszej strony. W przypadku zakupu licencji z płytą DVD, program wraz z materiałami szkoleniowymi i papierową wersją faktury VAT zostaje do Państwa wysłany zwykłą pocztą.

  • Gdzie wpisać dane do faktury VAT oraz w jaki sposób ją otrzymam? Przy pierwszym logowaniu w serwisie AnoMail.pl uzupełniacie Państwo dane do faktury VAT. Faktura stanowi potwierdzenie zakupu licencji na nasze oprogramowanie i dostarczana jest do Państwa w wersji elektronicznej na podany przy rejestracji adres e-mail.

  • Do czego służy adres e-mail podany podczas rejestracji i czy tylko z niego mogę wysyłać pocztę? Adres e-mail podany przez Państwa będzie loginem w naszym systemie i nie będzie można go zmienić. Do adresu e-mail zostanie przypisany kod aktywacyjny służący do aktywacji programu. Adres e-mail będzie służył także do identyfikacji Państwa firmy w przypadku chęci skorzystania z pomocy technicznej, przypomnienie hasła itd. Natomiast wysyłka e-mailingów może być realizowana z dowolnych adresów e-mail będących w Państwa posiadaniu.

  • W przypadku wyboru płatności na raty lub zapłaty po 30 dniach od zakupu na kwotę np. 1000 PLN, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa) wynosi 22,36%,oprocentowanie zmienne 6,5% (dla mBank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie). Przykładowo całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r. (dla mBank S.A. i Alior Bank S.A.) i 25 kwietnia 2016 r. (dla Kreditech Polska Sp. z o.o.). Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów.

  • Czy mogę zapłacić prywatną kartą kredytową a otrzymać fakturę VAT na firmę? Tak, nie ma najmniejszego problemu. Po dokonaniu płatności otrzymujecie Państwo login i hasło do naszego serwisu a następnie przy pierwszym logowaniu uzupełniacie dane na jakie należy wystawić fakturę VAT za zakup oprogramowania AnoMail.

Płatności obsługuje PayU

Zobacz koniecznie: Płatność na podstawie faktury proforma
Czytaj: Warunki licencji na oprogramowanie AnoMail
Zobacz: Regulamin zakupów w serwisie AnoMail.pl

 

  © AnoMail SOFTWARE ul. Plac Osiedlowy 2/1, 41-506 Chorzów. NIP: 6442858958

          www.AnoMail.pl

Bezpieczeństwo płatności online gwarantuje firma PayU