Zakup licencji na oprogramowanie AnoMail 2018 v598.200

AnoMail Sklep
jednorazowa opłata licencyjna
Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta
(32) 44 16 0 14 oraz (22) 203 56 66
opłata jak za połączenie z numerem stacjonarnym

Bezpieczne płatności online

Start | Warunki licencji | Regulamin i polityka prywatności | Jak dokonać płatności? | Dane do przelewu | Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak płacić za licencje na program AnoMail 2013

PO ZAKSIĘGOWANIU PŁATNOŚCI OD RAZU WYSYŁAMY NIEZBĘDNE DANE DO POBRANIA PROGRAMU

 
Prosimy o uzupełnienie danych, które są niezbędne do wystawienia licencji na oprogramowanie AnoMail. Od razu po dokonaniu płatności na podany przez Państwa adres e-mail otrzymacie dane niezbędne do pobrania programu. Po zalogowaniu w naszym serwisie będziecie Państwo mogli uzupełnić dane do faktury VAT, która stanowi potwierdzenie zakupu licencji. Ewentualnie można zamówić program na podstawie faktury pro forma. Patrz także: Zamów program na podstawie FV pro forma...

Uwaga! W celu dokonania płatności należy włączyć obsługę JavaScript lub przejść do formularza zamówienia www.anomail.pl/zamowienie.php

1. Na kogo zarejestrować oprogramowanie: np. Firma XYZ
Nazwa pojawi się na pasku tytułowym oraz w oknie Informacje o programie. Dlatego wpisz nazwę firmy lub swoje imię i nazwisko: Nazwa właściciela licencji:
*
To będzie Państwa identyfikator (tzn. login)
w naszym systemie i nie będzie można go zmienić. Na ten adres otrzymacie Państwo dane niezbędne do pobrania programu
  E-mail do rejestracji programu:
*
 Wybierz opcję licencji na oprogramowanie AnoMail 2018:
Wybierz wariant licencji. Licencja przypisana jest do komputera dlatego zwróć uwagę na ilu komputerach program ma być użytkowany.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Infolinia telefoniczna: (32) 441-60 14
e-mail: zamowienia@anomail.pl
  Wybierz opcję licencji:
*

Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT
ale dotyczą sprzedaży licencji tylko na terytorium Polski
 
Zobacz: Porównanie wariantów licencji (PDF)
3. Osoba zamawiająca licencję na oprogramowanie AnoMail
Wprowadź imię i nazwisko osoby kontaktowej w Twoje firmie lub dane osoby składającej zamówienie. W przypadku płatności kartą płatniczą muszą to być dane właściciela karty kredytowej   Imię:
*
Nazwisko:

*
Wprowadź uwagi do zamówienia np. telefon kontaktowy lub dodatkowy adres e-mail. Dane do FV będzie można podać przy pierwszym zalogowaniu się do serwisu AnoMail.pl   Dodatkowe uwagi do zamówienia:
 Zabezpieczenie przed robotami wypełniającymi formularze:
Udowodnij, że jesteś człowiekiem a nie komputerem i przepisz z obrazka tylko cyfry w kolorze czerwonym pomijając literki  
Przepisz tylko czerwone cyfry:
3v4oov73

* - Pola zaznaczone w kolorze czerwonym są wymagane. Dopiero w kroku następnym po akceptacji regulaminu zakupów czyli po zapoznaniu się z prawami Konsumenta przystąpimy do realizacji Państwa zamówienia. Na tym etapie żadne dane nie są zbierane ani zapisywane w naszym systemie

   NAJCZĘSTSZE PYTANIA DOT. KUPNA LICENCJI ONLINE - PŁATNOŚĆ KARTA KREDYTOWĄ LUB PRZELEWEM
  • Bezpieczeństwo płatności zapewnia PayUW jaki sposób oraz kiedy otrzymam program? Natychmiast po dokonaniu wpłaty (w praktyce do kilku minut) na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymacie Państwo login oraz hasło niezbędne do pobrania programu. Program pobiera się z naszej strony. W przypadku zakupu licencji z płytą DVD, program wraz z materiałami szkoleniowymi i papierową wersją faktury VAT zostaje do Państwa wysłany zwykłą pocztą.

  • Gdzie wpisać dane do faktury VAT oraz w jaki sposób ją otrzymam? Przy pierwszym logowaniu w serwisie AnoMail.pl uzupełniacie Państwo dane do faktury VAT. Faktura stanowi potwierdzenie zakupu licencji na nasze oprogramowanie i dostarczana jest do Państwa w wersji elektronicznej na podany przy rejestracji adres e-mail.

  • Do czego służy adres e-mail podany podczas rejestracji i czy tylko z niego mogę wysyłać pocztę? Adres e-mail podany przez Państwa będzie loginem w naszym systemie i nie będzie można go zmienić. Do adresu e-mail zostanie przypisany kod aktywacyjny służący do aktywacji programu. Adres e-mail będzie służył także do identyfikacji Państwa firmy w przypadku chęci skorzystania z pomocy technicznej, przypomnienie hasła itd. Natomiast wysyłka e-mailingów może być realizowana z dowolnych adresów e-mail będących w Państwa posiadaniu.

  • Czy mogę zapłacić prywatną kartą kredytową a otrzymać fakturę VAT na firmę? Tak, nie ma najmniejszego problemu. Po dokonaniu płatności otrzymujecie Państwo login i hasło do naszego serwisu a następnie przy pierwszym logowaniu uzupełniacie dane na jakie należy wystawić fakturę VAT za zakup oprogramowania AnoMail.

Płatności obsługuje PayU

Zobacz koniecznie: Płatność na podstawie faktury proforma
Czytaj: Warunki licencji na oprogramowanie AnoMail
Zobacz: Regulamin zakupów w serwisie AnoMail.pl

 

  © AnoMail SOFTWARE Maciej Sajdak - ul. Reymonta 9 II/38, 41-200 Sosnowiec, NIP 644-287-89-61

          www.AnoMail.pl

Bezpieczeństwo płatności online gwarantuje firma PayU